
Panadol Plus 500mg/65mg Filmomh Tabl 20 New
Op bestelling
Onze Leveringsmethodes:
Afhaling in de apotheek
Dit is een geneesmiddel, geen langdurig gebruik zonder medisch advies, bewaren buiten bereik van kinderen, lees aandachtig de bijsluiter. Vraag raad aan uw arts of apotheker. In geval van bijverschijnselen, neem contact met uw huisarts.
Geneesmiddelen zijn geen gewone producten. Ze kunnen nooit teruggenomen of geruild worden. De wet verbiedt apothekers om ongebruikte geneesmiddelen terug te nemen. In het belang van uw veiligheid worden alle geneesmiddelen die u terugbrengt naar de apotheek gesorteerd bij de vervallen geneesmiddelen.
Als apothekers bieden we ook farmaceutische zorg. Na aankoop van een geneesmiddel of medisch hulpmiddel kun je ook contact met ons opnemen als je vragen hebt. Aarzel niet om contact met ons op te nemen via mail of telefoon.
Lees meer over Indicatie , Samenstelling , Interacties , Bijwerkingen , Contra indicatie , Gegevens en Bijsluiter .
Excedryn Pijn & Koorts is een geneesmiddel tegen koorts en pijn. Wordt uw klacht na 3 dagen niet minder, of wordt hij zelfs erger? Neem dan contact op met uw arts.
Welke stoffen zitten er in dit middel?
De werkzame stoffen in dit middel zijn paracetamol en cafeïne.
De andere stoffen in dit middel zijn gepregelatiniseerd zetmeel, maïszetmeel, polyvidone, kaliumsorbaat, talk, stearinezuur, natriumcroscarmellose, gezuiverd water, hypromellose en triacetine.
Bij het gebruik van dit middel samen met andere geneesmiddelen zijn de volgende punten van belang:
Neem dit geneesmiddel niet tegelijkertijd in met andere geneesmiddelen die paracetamol bevatten.
Het effect van paracetamol kan worden verminderd in combinatie met colestyramine (om het cholesterol te verlagen).
Overschrijd de dagelijkse dosis van dit geneesmiddel niet als u een van de volgende geneesmiddelen gebruikt: carbamazepine, barbituraten, fenytoïne, fenobarbital, primidon, isoniazide, rifampicine en ook met alcohol.
Als u zidovudine (geneesmiddel gebruikt bij behandeling van AIDS) gebruikt of probenecide, raadpleeg uw arts of apotheker.
Dit geneesmiddel kan worden ingenomen met antistollingsmiddelen (warfarine en andere coumarines), maar wanneer dit langer dan enkele dagen duurt, is er een groter risico op bloedingen.
Het effect van paracetamol kan sterker zijn wanneer het gelijktijdig wordt gebruikt met metoclopramide (tegen misselijkheid) of domperidon.
Het effect van lamotrigine (geneesmiddel tegen epilepsie) kan verminderd zijn.
Versterking van de toxiciteit van chlooramfenicol (antibioticum) is mogelijk.
Orale anticonceptiva kunnen het effect van paracetamol verminderen.
Dit product wordt niet aanbevolen als u tegelijkertijd een behandeling op lithiumbasis gebruikt.
Dit geneesmiddel kan verstoringen veroorzaken in laboratoriumtests van bloed en urine.
- Mogelijke bijwerkingen
Zoals elk geneesmiddel kan ook dit geneesmiddel bijwerkingen hebben, al krijgt niet iedereen daarmee te maken.
Stop met het innemen van dit geneesmiddel en raadpleeg onmiddellijk uw arts als u last heeft van:
Zelden (komen voor bij minder dan 1 op de 1000 behandelde mensen):
Overdosering en vergiftiging (zie rubriek " Heeft u te veel van dit middel ingenomen")
Zeer zelden (komen voor bij minder dan 1 op de 10000 behandelde mensen):
Overgevoeligheidsreacties van de huid, zoals netelroos en galbulten (urticaria) en roodheid van de huid (erytheem)
Plotselinge vochtophoping in de huid en slijmvliezen (bijv. keel of tong), ademhalingsmoeilijkheden en/of jeuk en huiduitslag, vaak als allergische reactie (angio-oedeem)
Stevens-Johnson-syndroom (een ernstige allergische reactie met hoge koorts, blaren op de huid, gewrichtspijnen en/of oogontsteking)
Trombocytopenie (een bloedafwijking met als verschijnselen blauwe plekken en bloedingsneiging)
Benauwdheid door kramp van de spieren van de luchtwegen (bronchospasme) bij patiënten die allergisch zijn voor aspirine en andere NSAID's (groep pijnstillers met ontstekingsremmende en koortswerende werking)
Frequentie niet bekend (kan niet worden geschat op basis van beschikbare gegevens):
Anafylaxie (levensbedreigende allergische reactie gekenmerkt door bleekheid, zweten, rusteloosheid, versnelde hartslag en verminderd bewustzijn)
Zwelling van de slijmvliezen van het strottenhoofd (larynxoedeem)
Ernstige acute allergische reactie geassocieerd met koorts en blaren op de huid of schilfering van de huid (Lyell-syndroom)
Een ernstige aandoening die het bloed zuurder kan maken (metabole acidose genaamd) bij patiënten met een ernstige ziekte die paracetamol gebruiken (zie rubriek 2)
Andere bijwerkingen die kunnen optreden:
Paracetamol
Zelden (komen voor bij minder dan 1 op de 1000 behandelde mensen): Hoofdpijn, Buikpijn, Diarree, Misselijkheid, Braken, Obstipatie, Leverfunctiestoornissen, Leverfalen, Levernecrose, Geelzucht, Pruritus, Huiduitslag, Zweten, Angio-oedeem, Urticaria, Malaise, Duizeligheid
Zeer zelden (komen voor bij minder dan 1 op de 10000 behandelde mensen): Hemolytische anemie (bloedarmoede veroorzaakt door overmatige vernietiging van rode bloedcellen), Levertoxiciteit, Troebele urine
Frequentie niet bekend (kan niet worden geschat op basis van beschikbare gegevens): Bloedarmoede, Hepatitis
Cafeïne
Frequentie niet bekend (kan niet worden geschat op basis van beschikbare gegevens): Nervositeit, Duizeligheid
Wanneer mag u dit middel niet gebruiken?
U bent allergisch voor een van de stoffen in dit geneesmiddel. Deze stoffen kunt u vinden in rubriek 6.
U bent allergisch voor fenacetine.
U bent jonger dan 12 jaar.
CNK | 3968617 |
---|---|
Organisaties | Haleon |
Merken | Panadol |
Breedte | 78 mm |
Lengte | 89 mm |
Diepte | 20 mm |
Galenische vorm | Andere |
Actieve ingrediënten | coffeïne, paracetamol |